Aktivity v září 2023

Publikováno 1. 11. 2023

Autor: DOZP Kovářská

V měsíci září jsme využili stále ještě příjemného, letního počasí k procházkám po obci Kovářská a v jejím okolí. Každý z uživatelů si vybírá takovou délku procházky, na kterou se cítí a která se mu zamlouvá. Navštěvujeme také místní obchod, cukrárnu a malebná zákoutí nacházející se v okolí.
Stále mají naši klienti v oblibě výlety do okolních měst, společně s uživateli jsme si vyjeli na výlet autobusem do Chomutova, následně do Kadaně a Vejprt. Tyto výlety jsou již tradičně spojeny s návštěvou cukrárny, památek a drobnými nákupy. Ve Vejprtech využíváme služeb salónu „A“ – pedikúra.
V září jsme také uspořádali ZAHRADNÍ SLAVNOST, na kterou jsme se všichni těšili a také jsme si jí všichni užili. Kdo chtěl si zatancoval, hrála příjemná hudba a o další zábavu se postarali klauni Pepe a Pipi. Chutné zákusky, chlebíčky, dobroty spojené s grilováním Za přípravu akce patří poděkování všem zaměstnancům a také sponzorům, bez kterých bychom tuto akci nemohli uskutečnit.
Z kraje měsíce jsme oslavili narozeniny našich uživatelů. Malování barevnými křídami na živičný povrch v zahradě areálu se zúčastnilo cca. 20 uživatelů. Na oblíbeném kroužku vaření si 10 uživatelů připravilo „šopský salát“. Na pěveckém kroužku si 31 klientů společně zatančili na moderní,ale i lidové tance. Na tělovýchovném kroužku nabídku procvičení celého těla využilo 9. klientů