Aktivity v září 2022

Publikováno 5. 10. 2022

Autor: DOZP Kovářská

Z kraje měsíce září jsme využili příhodného počasí a vyjeli jsme do blízkých obcí na nákupy spojené s občerstvením. Uvedeného jsme využívali po celý měsíc a to opakovaně. Podívali jsme se do Kadaně, Klášterce nad Ohří,

Dále jsme společně s klienty podnikali výlety do okolních měst Chomutova, Kadaně a Klášterce nad Ohří. Kde jsme si nakoupili vše, co potřebujeme a nevynechali jsme ani návštěvu cukrárny a možnost se podívat třeba do parků a parčíků těchto měst.

Dále jsme měli kroužek vaření, zájem je veliký, přihlásilo se 10 klientů a připravili jsme si tzv. caprese salát a to: mozzarelu s rajčaty, bazalkou, olivovým olejem, která všem chutnala.

V rámci turistického kroužku jsme se byli podívat na „Vápenku u Kovářské“. Přihlásilo se 21 uživatelů. 11 klientů se přihlásilo na tělovýchovný kroužek, kde jsme se věnovali převážně hudebně- pohybovanému tématu.

Všichni jsme se těšili a také jsme byli spokojení s námi konanou „Zahradní slavností“, kde jsme si zájemci z řad klientů nacvičili krátký program. Velice se nám líbilo vystoupení klaunů – Pepe a Pipi.

Dále jsme navštívili akci v naší obci – Letecký den, která byla také velice zajímavá.