Aktivity v únoru 2023

Publikováno 17. 3. 2023

Autor: DOZP Kovářská

Každý z uživatelů našeho zařízení si mohl, tak jako v minulosti využít nabídku z aktivit, které nabízíme v rámci DOZP a o kterou má zájem. Každý si vybral takovou aktivitu, která mu je nejblíže.

Na úvod kalendářního měsíce proběhl tělovýchovný kroužek se zaměřením na protahovací a posilovací cviky na všechny partie těla. Aktivitu využilo 14 uživatelů. 6 uživatelů jelo na valentýnskou diskotéku do Kadaně. Velký zájem je o kroužek vaření, kde si společně připravíme vždy něco chutného. 12 uživatelů si připravilo jednohubky s česnekovou pomazánkou.  10 klientů si na výtvarném kroužku vyrobilo z papíru velikonoční přání.

Využili jsme také přírodu, ke krátkým procházkám v okolí našeho domova. Společně jsme si zahráli společenské hry, podívali se na pěkné filmy v televizním vysílání. Také výlety do okolních měst – Kadaně, Klášterce máme rádi a využíváme těchto možností.

Dále jsme se průběžně věnovali hraní různých společenských a individuálních her a každý se zabavil dle svého přání svých možností.