Aktivity v srpnu 2021

Publikováno 15. 9. 2021

Autor: DOZP Kovářská

V první půlce měsíce srpna jsme na zahradě Domova uspořádali „Tančící odpoledne na zahradě“, kde jsme poslouchali populární písně, a kdo chtěl tak si zatančil + jsme si společně zatančili (lambdu, ptačí tanec apod.). Následující den jsme uspořádali – „Zábavné odpoledne plné míčů“, kdy jsme společně s klienty hráli různé míčové hry jako je hod na cíl, přehazovanou, běh s míčem. Obě dvě tyto akce se těšily velké oblibě a účast klientů byl obrovská. Návštěvy do okolních měst spojené s posezením v cukrárně a nákupy v blízkém Klášterci nad Ohří a Kadani se pravidelně těší oblibě klientů.

Turistického kroužku spojeného s procházkou v náročném a nerovném terénu ve směru na Nové Zvolání se zúčastnilo 15 klientů. Dále probíhal botanický a výtvarný kroužek a oblibě se těší i zpívání písniček za doprovodu kytary. Domácí dezert – banán se šlehačkou a politý čokoládou si připravilo 15 klientů. Turistický kroužek měl připravenu další aktivitu, méně náročnou a to „pochod k lesu“ kdy jsme společně sledovali přírodu a poznávali stromy v přírodě.

V rámci jednotlivých oddělení nebo i společně provádíme denně se zájemci různé aktivity jako je hraní společenských her, využíváme tělocvičnu a chodíme v rámci možností na procházky do přírody a do Městyse. Naši uživatelé využili příjemného posezení s kávou a zákuskem v restauraci U Seifrtů, nebo cukrárně.