Aktivity v říjnu 2021

Publikováno 11. 11. 2021

Autor: DOZP Kovářská

V měsíci říjnu jsme využili stále ještě příjemného počasí k procházkám po obci Kovářská a v okolí. Při procházkách po obci jsme se podávali do místního zahradnictví, obchodů a malebných zákoutí nacházející se v okolí.

Stále mají naši klienti v oblibě výlety do okolních měst, z kraje měsíce jsme si udělali výlet autobusem do Chomutova, následně do Kadaně a Vejprt. Tyto výlety jsou již tradičně spojeny s návštěvou cukrárny, památek a drobnými nákupy. Ve Vejprtech využíváme služeb salónu Tamaryšek – pedikúra.

11 klientů využilo možnosti si na kroužku vaření připravit koláč s tvarohem a broskvemi, který všem co se podíleli na přípravě pokrmu, velmi chutnal. Na botanickém kroužku jsme si ukázali jak zazimovat zahradu, přišlo se podívat a trochu pomoci také 11 uživatelů. Na výtvarném kroužku jsme si společně vyrobili draka, této výroby se účastnilo 8 klientů. Již máme na www. stránkách krásnou prezentovánu akci „Vydlabávání dýní na Halloween“ Tělovýchovného kroužku se účastnilo 20 klientů, kteří se věnovali pohybovému cvičení a na závěr si zkoušeli hod s míčkem na cíl. Klienti mají také rádi cvičení při hudbě., který se konal opakovaně, a celkem se ho účastnilo 33 klientů.