Aktivity v listopadu 2021

Publikováno 24. 12. 2021

Autor: DOZP Kovářská

I v měsíci listopadu se ještě objevilo krásné počasí, které nám umožnilo vyjet si na výlety do okolních měst. Výlety do Kadaně, Klášterce a Vejprt využíváme k drobným nákupům a službám, které jsou zde dostupné. Také se rádi pochutnáme v místních cukrárnách na dobrém zákusku a kávě.

Snažili jsme se zapojit klienty, kteří mají zájem, do hraní různých společenských a stolních her, např. skládání puzzle, vybarvování obrázku apod. Kdo měl zájem, mohl se zapojit do diskuze na různá témata anebo si jen tak popovídat. Klienti mohou využívat tělocvičnu, kde se nemusí jen cvičit, ale můžou poslouchat hudbu a tančit. Kdo chtěl, mohl využít pobyt na zahradě.

Na kroužku vaření si klienti připravili chutné občerstvení. Na debatním kroužku jsme hovořili o společenských problémech ve společnosti (Covid 19) a na další témata, které nás zajímají. Kdo chtěl, mohl využít nabídky botanického kroužku a popovídat a vyzkoušet si co je potřeba na zahradě na podzim udělat. I další kroužky, které nabízíme, byli hojně využívané.