Tel. nepřetržitě:
+420 474 396 103

Kniha návštěv
napište nám vzkaz, nebo připomínku

* vyplňte prosím

Vaše příspěvky

Vilém Munya

vilem.munya@seznam.cz

Dobrý den, děkuji Vám za krásný pozdrav, který mi udělal velkou radost. Rád se přijedu na Vás všechny podívat. Rád Vás všechny obohatím svou hrou na klávesy. Také zasílám srdečný pozdrav kamarádům do ÚSP ve Vejprtech na Husové ulici. Srdečně také zdravím paní vedoucí vychovatelku Bláhovou. Se srdečným pozdravem Váš Vilík Munya.

Eva Kormošová

kormosova@usskovarska.cz

Dobrý den,děkujeme za milý pozdrav.Také Vás všichni zdravíme a přejeme veselé Velikonoce. Mějte se krásně a budete-li mít cestu do Kovářské, zastavte se, budete vítán. S pozdravem za všechny uživatele a zaměstnance Eva Kormošová

Vilém Munya

vilem.munya@seznam.cz

Srdečně Vás všechny zdravím a stále vzpomínám na krásné dětsví prožité s vámi ve vašem ústavu v Kovářské. Přejí Vám krásné prožití velikonočních svátků, hodně štěstí a zdraví. Rovněž toto přání posílám do ústavu ve Vejprtech na Husovce. Zdravím také vedoucí vychovatelku pí. Bláhovou. S ozdravem Vilík z Hrabyně.

Roman Zajíček

roman.zajicek@mo.mpsv.cz

Jestli ti bude v mých silách, zítra bych navštívil váš ústav, ohledně náštěvy Jaroslava a Jirky Zajíčka.

Eva Kormošová

kormosova@usskovarska.cz

I na Vás se všichni moc moc těší. A já prosím o recept na plněné perníčky :) Děkuji Eva Kormošová

Rodina Kocábová

kocab@penzionsigma.cz

Všechny Vás zdravíme.Máte pěkné stránky.S pozdravem všichni Kocábovi

Lenka Antolová

antolova@muklasterec.cz

Dobrý den, jsem ráda, že Vás dárky potěšily. Přeji Vám všem, i těm, kteří Vám pomáhají, krásné vánoce a v novém roce jen samé úspěšné dny.

Olga Hanzlíčková

olga.hanzlickova@mesto-kadan.cz

Dobrý den, shlédla jsem Vaše webové stránky a chtěla bych jen konstatovat, že jsou skvělé - obsahují spoustu zajímavých a užitečný informací, a také mnoho krásných fotek!

Eva Kormošová

kormosova@usskovarska.cz

Moc Vas zdravim, pani Hildo. Dekuji za pochvalu, ale jeste mame co dohanet...Budu vsechny pozdravovat. Mejte se krasne a zase treba nekdy. Za vsechny Eva Kormošová

Hilda Minhova

DaniMinha@aol.com

Uz je to 14 let co u vas nepracuju. Prohlizela jsem si nahodou vasi internetovou stranku. Moc se vam povedla. Hodne se to u vas zmenilo. Deti si skoro jeste vsechny pamatuji. 
Pekny pozdrav s Augsburgu