Tel. nepřetržitě:
+420 474 396 103

Kniha návštěv
napište nám vzkaz, nebo připomínku

* vyplňte prosím

Vaše příspěvky

Eva Kormošová

kormosova@usskovarska.cz

Milý Vilíku, pan ředitel má dobrý vkus.Lucii Bílou mám také moc ráda.Fotky s ní jsou úžasné, jste na nich pěkná hudební dvojice. 
Paní Milenka bude ráda, že vzpomínáte. Pozdrav vyřídím.

Vilík Antonín Munya

vilem.munya@seznam.cz

Milá p. výchovatelka na internetových stránkách nášho ústavu v Hrabyni som vyfotografovaný zo spevačkou Luciou Bílou. 
Fotografia je z roku 2007 september. Vtedy bola na pozvanie našeho p.riaditela u nás a mala autogarmiádu kde som ju prevádzal svojou hrou na mojích klávesách. Možte sa na naše fotografie pozrieť. Srdečně pozdravuje hudobník Vilík Antonín. Dovidenia.

Vilík Antonín Munya

vilem.munya@seznam.cz

Milí moji kamaráti srdečne Vás všetkých pozdravujem so stálou spomínkou. Dnes som si prezeral vaše fotky aj ústav v Kovarskej. Tak som si zavzpomínal ako som kedysi v ústave v Kovarskej ako malé dieťa od 3 rokov do 14 rokov za čias reholných sestričiek vyrástal. Fotografie sú velmi pekné. Srdečne pozdravujem a želám všetko dobré a srdečne pozdravujem p. 
vych.Kormošovú hudobník Vilko. Ahojky.

Eva Kormošová

kormosova@usskovarska.cz

Děkujeme za pozdrav,též srdečně zdravíme a přejeme samé krásné a úspěšné dny. :-)) 
Eva Kormošová

Zdiarská Marie

zdimar@centrum.cz

Všechny Vás co nejsrdečněji zdravím,často si vzpomínám jak na děcka ,tak i na personál. 
Fandím vaší aktivitě,po letech jsem zase spatřila jak děcka vyrostla,což mi udělalo velkou radost,všechny je srdečně zudraví teta Zdiarská

Vilém Munya

vilem.munya@seznam.cz

Srdečný pozdrav s milou vzpomínkou na Vás všechny Vám všem zasílá Vilík Munya. Minulý týden dne 9. května 2008 jsme měl koncert v psychiatrické léčebně v Opavě. Příští týden v sobotu budu mít koncert v Brně a 22. května 2008 budu koncertovat na dětském oddělení ve Slezské nemocnici v Opavě. Pěkně Vás prosím vyřiďtě můj pozdrav ve Vejprtech na Husovce. Těším se na Váš pozdrav. Pěkný den Vilík

Vilém Munya

vilem.munya@seznam.cz

Dobrý den, děkuji Vám za krásný pozdrav, který mi udělal velkou radost. Rád se přijedu na Vás všechny podívat. Rád Vás všechny obohatím svou hrou na klávesy. Také zasílám srdečný pozdrav kamarádům do ÚSP ve Vejprtech na Husové ulici. Srdečně také zdravím paní vedoucí vychovatelku Bláhovou. Se srdečným pozdravem Váš Vilík Munya.

Eva Kormošová

kormosova@usskovarska.cz

Dobrý den,děkujeme za milý pozdrav.Také Vás všichni zdravíme a přejeme veselé Velikonoce. Mějte se krásně a budete-li mít cestu do Kovářské, zastavte se, budete vítán. S pozdravem za všechny uživatele a zaměstnance Eva Kormošová

Vilém Munya

vilem.munya@seznam.cz

Srdečně Vás všechny zdravím a stále vzpomínám na krásné dětsví prožité s vámi ve vašem ústavu v Kovářské. Přejí Vám krásné prožití velikonočních svátků, hodně štěstí a zdraví. Rovněž toto přání posílám do ústavu ve Vejprtech na Husovce. Zdravím také vedoucí vychovatelku pí. Bláhovou. S ozdravem Vilík z Hrabyně.

Roman Zajíček

roman.zajicek@mo.mpsv.cz

Jestli ti bude v mých silách, zítra bych navštívil váš ústav, ohledně náštěvy Jaroslava a Jirky Zajíčka.